fbpx

Nadchodzi tsunami video. KRÓTKI KURS FILMOWY – online, za darmo!

Druk to przeżytek. Wiemy, stwierdzenie bardziej niż kontrowersyjne 🙂 Ale jeśli chodzi o komunikację z naszymi sympatykami – tak jak w komunikacji biznesowej – video jest bardziej nośne, angażuje, porusza i zdobywa uznanie publiczności.

Dr Monika Górska uczy nas, jak opowiadać językiem video i myśleć jak filmowiec. W ramach Krótkiego Kursu Filmowego proponuje 4 bezpłatne lekcje – każdy z nas może zostać reżyserem. I niech scenariusz naszych działań i relacji z sympatykami organizacji nie będzie przypadkowy. To nasz film!

Dr Monika Górska, reżyser filmów dokumentalnych i reportaży, dziennikarka, wykładowca akademicki i ekspert storytellingu w biznesie sama o sobie:

Nazywam się Monika Górska. Dla przyjaciół: dr Story. Opowieści mam we krwi.

W mojej Fabryce Opowieści, pomagam przedsiębiorcom, ekspertom i trenerom tak opowiadać o swoich firmach, projektach i sobie, by każdy ich słuchał. Nawet jeśli mówią szeptem.

Jako dziennikarz pokażę Ci, gdzie znajdziesz najciekawsze historie. Jako nagradzany reżyser i juror festiwali, nauczę Cię konstruować opowieści, które przykują uwagę. Jako wykładowca, trener i coach naładuję Cię pozytywną energią i pomogę uporać się z błędami w opowiadaniu.

Robię to, bo odkryłam z jak wielką mocą opowieści potrafią zmieniać życie, marki, a nawet świat. A wszystko przez wypadek samochodowy i decyzję, że dopiszę do mojej historii inne zakończenie.