fbpx
Aktywność Obywatelska nr 22

Dołącz do grona kolporterów – pomóż nam w dystrybucji gazety o elektrosmogu!

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite – dzięki wsparciu obywateli rozkolportowaliśmy 10 tys. egzemplarzy bezpłatnej gazety „Aktywność Obywatelska”, która trafiła m. in. do Lublina, Chojnic, Mikołajek, Mielca, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Bielsko-Białej, Gorzowa Wlk., na Śląsk, w okolice Łodzi i Poznania. Ten sukces zachęcił nas do dodruku kolejnych 10 tys. egz. – teraz szukamy chętnych do pomocy w ich dystrybucji.

Czy możesz pomóc w kolportażu?

Bezpłatną gazetę wysyłamy na nasz koszt. Prześlij swój adres pocztowy i liczbę zamawianych egzemplarzy na adres ilona.sobul@kuzniakampanierow.pl.

Celem naszych działań jest uwrażliwienie rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, placówek administracji państwowej i rządu na zagrożenia, jakie niosą dla dzieci elektrosmog i smartfony. Zachęcamy do wzmocnienia naszych działań myślą, mową i czynem. Przez ostatnie kilka miesięcy, dzięki wsparciu obywateli „Aktywność Obywatelska” w całości poświęcona tematyce zagrożeń ze strony elektrosmogu trafiła do wielu miejsc, m.in przychodni zdrowia i przychodni medycyny pracy, szkół, przedszkoli, urzędów, sklepów, firm oraz do osób prywatnych.

Przeczytaj więcej o szczegółach tego numeru „Aktywności Obywatelskiej” na stronie Instytutu!

Aktywność obywatelska – wersja online