fbpx

15. urodziny INSPRO

Nasz statek – matka kończy dziś 15 lat! Życzymy kolejnych 150 – wytrwałości i zapału w zmienianiu świata na lepsze.

Heart With Ribbon on EmojiOne

A oto kilka urodzinowych słów od ekipy INSPRO:

„Dzień dobry,

dzisiejszy dzień, to dla nas data szczególna.
Dokładnie 15 lat temu powstał Instytut Spraw Obywatelskich.Od 2004 roku stoimy po stronie Obywateli. Dbamy o dobro wspólne. Mobilizujemy Obywateli do protestu przeciwko złym decyzjom rządzących. Patrzymy władzy na ręce. Dlaczego?
Bo marzy nam się Polska szczęśliwych Obywateli, którzy czują się odpowiedzialni za swoją rodzinę, dom, ulicę, miasto i państwo. Marzy nam się Polska ułatwiająca Obywatelom dbanie o dobro wspólne i angażowanie się w życie publiczne. Marzy nam się Polska, w której władza słucha Obywateli i razem z nimi polepsza jakość codziennego życia.Dziękujemy, że jesteś z nami!

Bez Twojej pomocy nie będziemy mogli działać dalej. Potrzebujemy wsparcia osób, które cenią naszą pracę i uważają, że jest potrzebna. Jeśli jesteś jedną z nich. Jeśli chcesz nam sprawić prezent urodzinowy. Prosimy, wesprzyj nasze działania darowizną.

PS. Na 14 września zaplanowaliśmy obchody 15-lecia INSPRO. Już teraz zapraszamy Cię na toast za Obywateli. No i oczywiście kawałek tortu. Bo co to za urodziny bez tortu 🙂 Szczegóły wkrótce.”